Hotel Tanzberg pokračuje dál s novým týmem

Milí přátelé Tanzbergu,

jak jistě víte, do naší rodiny Tanzberg patří již po řadu let oblíbený hotel, který najdete na té nejlepší adrese v Mikulově. Jen pár kroků od zámku a centra, v srdci mikulovského dění. Hotel byl teď několik let franšízou naší značky, to se však změní...

Naší dlouholetou vizí je navazovat na židovskou tradici a opravdu bohatou historii Nikolsburgu neboli Mikulova. Věděli jste, že samotná budova hotelu je bývalým rabinátem, ve kterém působil známý Rabi Löw?

Chceme vézt náš silný brand Tanzberg tzv. pod jednou střechou, proto jsme se dohodli s provozovatelem, kterému skončila smlouva, že od nového roku přebereme provoz hotelu zpět pod svá křídla. Děkujeme za dlouholetou spolupráci a přejeme mnoho úspěchů na další cestě.

Díky novému týmu, který vám již brzy představíme, se náš dlouholetý sen může konečně stát skutečností. Pro nás osobně je celistvá značka báječným dárkem k našemu 25. výročí, které oslavíme právě v roce 2024.

 A protože součástí našeho hotelu jsou i další provozy, máme pro vás krátké shrnutí:

  • Pivnice U Golema absolvovala sanitární týden hned v úvodu nového roku a otevřela 10. ledna 2024 od 16 hodin. 
  • Ubytování v hotelu pro stávající rezervace funguje bez přerušení i se snídaněmi. Pro další informace se prosím obracejte na e-mail manazer@hotel-tanzberg.cz.
  • Restaurace Tanzberg se na krátký čas odmlčí a znovu se otevře od 1. března 2024. Zkraje roku pro vás bude zkušený šéfkuchař se svým týmem chystat kompletně nové menu sestavené nejen z tradičních židovských jídel. My se upřímně nemůžeme dočkat, jak vám budou chutnat jídla, která se v tomto domě jedla odnepaměti ve zbrusu novém, moderním pojetí, stále však s pokorou a úctou k tradici našich předků a k odkazu tohoto magického místa. 

Těšíme se na vás a doufáme, že si brzy připijeme sklenkou vína Tanzberg, kde jinde než v Tanzbergu.

 Děkujeme za pochopení.

Váš Tanzberg tým