DOPORUČUJEME


"NA NEJLEPŠÍ ADRESE V MIKULOVĚ"


hotel & restaurace v Mikulově

Překrásný a hosty oblíbený Boutique Hotel Tanzberg nabízí celoroční ubytování v 17 stylových pokojích rodinného typu s celkem 41 lůžky.

Jeho poloha v historické židovské čtvrti naproti synagoze, pět minut chůze od centra Mikulova, přímo vybízí k romantickému pobytu a výletům na Pálavu. 

Na své si v našem hotelu však přijdou i firemní zákazníci či menší skupiny.

Součástí Boutique Hotelu Tanzberg v Mikulově je také stylová pivnice Golem, která nabízí posezení v nekuřáckých prostorách a malou sezónní předzahrádku. Dobře najíst se pak můžete v restauraci špičkového šéfkuchaře Marcela Ihnačáka, autora několika kuchařských knih a televizních pořadů. Marcel Ihnačák ve své restauraci nepřehlédl potenciál zcela unikátní historické atmosféry a dokázal ji ztvárnit ve zdejším menu.

Hotel Tanzberg, kde restaurace sídlí, byla totiž kdysi zemským rabinátem, žil a "úřadoval" zde dokonce legendární rabbi Löwy. Jako jedna z mála restaurací tak nabízíme speciální židovské menu a další speciality.

Vína zdejší vinařské oblasti můžete vychutnat v našem vinném sklepě, kde jsme pro vás přichystali selekci vín 

od různých lokálních vinařů.


Zelená zahrada je restaurace s koktejl barem a palmovou zahradou, která vás zaujme příjemnou přátelskou atmosférou, kde si vychutnáte moderní gastronomii a jídla od šéfkuchařů z legendární Čínské restaurace z Vodičkovy ulice. 

Dlouholetý odběratel vín z Tanzbergu. Náš Sauvignon a vyhlášená čínská kuchyně se skvěle doplňují.