Květnovka 2024 k 25. narozeninám: Najdete se ve fotogalerii?

Třetí květnová neděle letošního roku se odehrála v Bavorech ve znamení narozeninových oslav. Ačkoli se mísily vnější vlivy jako déšť, bouřka a významné hokejové utkání, nic nám nebránilo užít si sobotní odpoledne s těmi z vás, kteří jste si nenechali ujít naši již tradiční Květnovku za žádnou cenu. A že to byla party!

V galerii přinášíme několik střípků z celého odpoledne. Najdete se ve fotogalerii? Budeme rádi, když budete sdílet fotky na vašem profilu a označíte nás na instagramu i na facebooku.

Fotografie najdete v tomto albu od naší úžasné fotografky Aleny Mágrové. Děkujeme, Ali...♥

Děkujeme našim partnerům!

Rádi bychom na tomto místě poděkovali našim partnerům, kteří nás v tom nenechali a dorazili i přes nepříliš příznivou předpověď:

 • O báječné jídlo se postaral náš Hotel Tanzberg z Mikulova. Chcete i vy na svou akci catering, slaný či sladký bar, teplé chody nebo jiné občerstvení? Na webových stránkách hotelu vyplňte kontaktní formulář nebo rovnou napište na manazer@hotel-tanzberg.cz.
 • Jako již tradičně se o masové dobroty postaral pan Šuta se svým stánkem s občerstvením. 
 • Kdo nás sledujete na sítích, víte, že jsme navázali spolupráci s panem Zdeňkem Pavlisem a jeho Kunětickou zmrzlinouMerlotová zmrzlina chutnala všem dospělákům a Frnková, vanilka a mirabelka všem. Těšíme se na příště. 
 • Navštívit nás přijel také Martin Burkoň, spolumajitel a jeden ze 3 zakladatelů chrudimské společnosti CityZen. Jestli nosíte naše trika #savewaterdrinkwine, nosíte zároveň CityZen. Dlouholeté partnerství nám dělá radost. Děkujeme za podporu. 
 • Mezi naše přátele a zároveň partnery patří Ricardo Hoineff, který nesmí na naší Květnovce chybět. Autor našeho dekantéru, velký umělec, člověk se srdcem na pravém místě... Děkujeme. 
 • Se stánkem s krásnými výrobky z korku Ecokorek přijela naše bývalá kolegyně Petra a odjížděla téměř s prázdnou... Kdo jste neulovil ten pravý korkový kousek, mrkněte k ní na e-shop.
 • Naším nejnovějším partnerem, který se vám přijel na Květnovku představit, je rodinná firma z podhůří Orlických hor Pleva. Z Potštejna přivezli nejen medové dobroty. Děkujeme.

  Nedokážeme slovy vyjádřit, kolik pro nás znamená vaše přízeň, Květnovka je takovou naší soukromou emoční nabíječkou, která nás vždy ujistí, že vše, co děláme, má smysl.

  Příští Květnovka bude 24. 5. 2025, poznamenejte si tento termín do diáře,

  prodej vstupenek zahájíme, jak jste zvyklí v září 2025. Sledujte nás.