Sekt 2017 Pinot Meunier + Pinot Noir Black Label Brut natur

Poprvé ve vinařství Tanzberg představujeme sekt vyrobený pouze z klasických modrých odrůd Pinot Meunier a Pinot Noir. Tento naprosto unikátní lehce zlatavý Blanc de Noirs je vyráběn z modrých hroznů a je ideální volbou pro ty, kdo nejen umějí ocenit tento francouzský styl sektu, ale také pro ty, kteří chtějí objevit něco mimořádného.

 

483 Kč 644 Kč / 1 l
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 11713556
Sekt 2017 Pinot Meunier + Pinot Noir Black Label Brut natur
=C34
Black Label

Detailní popis produktu

Blanc de Noirs sekt je vyroben z modrých hroznů, ze kterých, jak víte, se běžně vyrábějí vína červená. Tento způsob výroby dodává sektu naprosto jedinečné charakteristiky od těch, které známe v tradičních sektech Blanc de Blancs. Právě správně vyvážená kombinace modrých hroznů vytváří nádherné tělo vína s jemnou a delikátní kyselinou. V prvním přiblížení v jemné vůni naleznete fík, dále Vás v chuti osloví tóny měkkého exotického ovoce a na závěr objevíte překvapivé liči. Dlouhou a plnou chuť se šťavnatou kyselinou doprovází dlouhotrvající jemné perlení.

Tento sekt je také naprosto unikátní v tom, že je zařazen do kategorie Nature Brut, tzn, že v něm nenaleznete žádný zbytkový cukr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekty
Hmotnost: 1.5 kg
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12 %
Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Mikulovská
Obsah zbytkového cukru: 0,4 g/l
Obsah titr. kyselin: 4,9 g/l
Celkový extrakt: 18,1 g/l
Číslo šarže: 01/17

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.