Tanzberg 2.0 aneb Víno v novém on-line kabátě


Vyzkoušejte si nový tanzberg.cz: 15% SLEVA na suchá vína a FRNKy

Akce platí na všechna vína z naší nabídky označená jako “SUCHÁ” a nealko nápoje z vinných hroznů Chardonnay a Frankovky Vám známé jako Frnk. Nakupujte až do neděle 12. 2. 2023 do půlnoci. Poté přestane sleva fungovat. 

Dávat dárky a těšit naše zákazníky, přátele, obchodní partnery a samozřejmě i zaměstnance nás hodně baví. I proto jsme si nadělili dárek nejhezčí, a tím nám je nový e-shop www.tanzberg.cz.

Nové prostředí je mnohem přehlednější a uživatelsky přívětivější. Díky nové podobě e-shopu se nám také rozšířily možnosti, jak pro vás připravovat slevové akce, přidávat novinky a být Vám, našim zákazníkům, zase o něco blíž.

V novém prostředí Vám bude stejně jako dosud fungovat Váš zákaznický účet Klubu Tanzberg, ale odpadá Vám povinnost zadávat v objednávce kód – sleva je automaticky aktivní po přihlášení do účtu.

Může se stát, že první přihlášení po změně nebude funkční – klikněte na možnost Zapomenuté heslo pod přihlašovacím formulářem a zadejte svůj registrovaný e-mail. Na ten Vám přijde odkaz, na kterém si nastavíte nové heslo a do účtu se bez problémů přihlásíte.

Budeme rádi, když nám napíšete a podělíte se s námi o to, jak se Vám nový e-shop líbí.