Dětský FRNK balíček

Ježíšek myslí i na naše nejmenší a má pro ně dárek, který jim bude chutnat a slušet zároveň. Naše unikátní nealko frizzanté z hroznů frankovky milují děti i dospělí a triko Frnk od české značky CityZen, které dokonale odolá nečistotám, je rovněž pro děti jako stvořené.

Balíček je vhodný nejen jako vánoční dárek, ale i pro silvestrovskou party, kdy si se svými dětmi můžete připít na nový rok opravdovým "vínem" a zapomenout na barvené náhražky. Tak frrrrrčíme, Vánoce jsou za dveřmi!

V balení naleznete:

FRNK - nealko frizzanté
Lahodný perlivý hroznový nektar s vůní a chutí po sušených švestkách. Žádná éčka, barviva a jiné "dobroty" - čistě a pouze kvalitní přírodní šťáva z našich hroznů. Vyrobeno v ČR
Složení: hroznová šťáva z odrůdy Frankovka - 55 %, voda. Případná přítomnost vinného kamene nebo zákalu není závadou. Po otevření uchovejte při teplotě 8°C a spotřebujte do pěti dnů.

Tričko CItyZen #FRNK
Limitovaná edice pro děti k našemu nealko frizzante z hroznů Frankovky FRNK (čistý mošt, žádné konzervanty a žádná "éčka"). Proto i pro děti kvalitní tričko CityZen! 100 % bavlna 

Nejen rodiče, ale i děti, jistě ocení jedinečné triko, které se hned tak neušpiní.

Zvolte si variantu:

699,00 Kč