Vánoční Black edice s tričkem CityZen

Ježíšek si potrpí na jedinečné dárky, které si obdarovaný užije do poslední kapky. Spojili jsme unikátní výběr vín z limitované řady vín Black Label Limited Edition s jedinečným trikem značky CityZen rovněž z limitované řady vytvořené speciálně pro Tanzberg. 

Při tvorbě tohoto balíčku jsme mysleli na náročnější zákazníky, kteří si nenechají ujít požitek z dokonalého vína a zároveň mají rádi moderní vychytávky, kterým triko CityZen bezpochyby je. Takový dárek si užijí všichni obdarovaní od přátel a rodinných příslušníků až po Vaše vážené obchodní partnery

V balení naleznete:

Sauvignon 2021, pozdní sběr, Turold, Black Label
Víno se vyznačuje světle žlutou barvou ve sklenici s jemně zlatavými odlesky. Aromaticky je víno velice bohaté na svěží, květinové a lehce ovocné tóny angreštu a černého rybízu. Vůně se také projevuje v chuti, kde je podpořena jemnou svěží kyselinkou. Víno má výrazný potenciál k delšímu zrání v lahvi a archivaci. 

MAHARAL 2016, Black label
Vyvážená kombinace dvou významných světových odrůd, Merlotu a Cabernetu Sauvignonu, charakterizuje aromatický profil tohoto nefiltrovaného vína typu Bordeaux.

Díky několikaletému zrání v sudech a šetrné finalizaci si víno zachovalo intenzivní aromatický a chuťový projev, ve kterém můžeme najít tóny tmavého bobulového ovoce, pražených kávových zrn a vanilkového lusku. Komplexní sametová chuť a dlouhý potenciál zrání v láhvi doplňují jedinečnost tohoto vína.

Merlot 2017, Pod Pálavou, výběr z bobulí, Black Label
Barva je tmavě rubínová. Aroma se vyznačuje signifikantními tóny lesního ovoce, sušených švestek a čokolády. Víno je plné, tělnaté, extraktivní, s časem otevírající, určené k dekantaci. V chuti dominuje černý rybíz a ostružiny. Delší zrání v sudu vínu dodalo příjemnou kouřovitost a adekvátní tříslovinu. 

Sekt 2017 Chardonnay & Ryzlink rýnský & Ryzlink vlašský Black Label
Tento sekt má intenzivní zlatou barvu s jemným perlením. Delikátní minerální vůně je plná, extraktivní s nádechem vanilky. V harmonické lehké citrusové až tropické chuti se projevuje přírodní kyselina s dlouhou dochutí. Tento sekt je také naprosto unikátní v tom, že je zařazen do kategorie Nature Brut, tzn, že v něm nenaleznete téměř žádný zbytkový cukr. 

Sekt 2017 Pinot Meunier + Pinot Noir Black Label
Blanc de Noirs sekt je vyroben z modrých hroznů, ze kterých, jak víte, se běžně vyrábějí vína červená. Tento způsob výroby dodává sektu naprosto jedinečné charakteristiky od těch, které známe v tradičních sektech Blanc de Blancs. Právě správně vyvážená kombinace modrých hroznů vytváří nádherné tělo vína s jemnou a delikátní kyselinou. V prvním přiblížení v jemné vůni naleznete fík, dále Vás v chuti osloví tóny měkkého exotického ovoce a na závěr objevíte překvapivé liči. Dlouhou a plnou chuť se šťavnatou kyselinou doprovází dlouhotrvající jemné perlení. Tento sekt je také naprosto unikátní v tom, že je zařazen do kategorie Nature Brut, tzn, že v něm nenaleznete žádný zbytkový cukr.

Tričko CityZen Save water drink wine
Limitovaná edice pro milovníky vína Tanzberg - nejmodernější triko současnosti vyrobené v ČR, z kvalitní prémiové bavlny, s naprosto unikátní vlastností, která zajistí, že už nebude vidět pot na Vašem triku.

Zvolte si variantu:

2 340,00 Kč