Dekantér Hoineff for Tanzberg + Maharal 2016 Black Label

Vánoční nabídka!

Ježíšek z Tanzbergu toužil po vskutku jedinečném dárku pro opravdové milovníky vína. Proto sáhnul po dekantéru od výtvarníka a skláře Ricarda Hoineffa a doplnil jej o jedinečný Maharal 2016 z limitované řady Black Label.

Tuto kombinaci ocení každý, kdo si potrpí na dobré víno a originální kousky, jakým dekantér bezpochyby je. Obdarujte ty, které máte rádi a kterých si vážíte. Dárek je vhodný také pro Vaše obchodní partnery

V balení naleznete:

DEKANTÉR na víno Hoineff for Tanzberg
Originální dekantér vytvořený výhradně a pouze pro vinařství Tanzberg je unikátní v tom, že jeho koulivý pohyb na stole neustále jemně provzdušňuje víno. Karafa se také skvěle drží v ruce při servírování vína.

Dekantér z řady HOINEFF for TANZBERG vám přináší souhru kvalitního a nadčasového designu a dokonalé funkčnosti. Poskytuje nezapomenutelný zážitek z vína servírovaného z této karafy.

MAHARAL 2016, Black label
Vyvážená kombinace dvou významných světových odrůd, Merlotu a Cabernetu Sauvignonu, charakterizuje aromatický profil tohoto nefiltrovaného vína typu Bordeaux.

Díky několikaletému zrání v sudech a šetrné finalizaci si víno zachovalo intenzivní aromatický a chuťový projev, ve kterém můžeme najít tóny tmavého bobulového ovoce, pražených kávových zrn a vanilkového lusku. Komplexní sametová chuť a dlouhý potenciál zrání v láhvi doplňují jedinečnost tohoto vína. 

2 700,00 Kč