Dárkové balení Maharal Magnum

Vánoční nabídka!

Balíček nejen od Ježíška pro všechny, kteří kromě dobrého vína také rádi něco malého zakousnou.  Obdarovaný si užije kombinaci cuvée Maharal 2015, nebo 2017 v 1,5litrové lahvi z limitované edice s vinným želé z Frankovky a dvěma výběrovými sýry od značky Madeta*, našeho partnera.

Sérii Magnum vyrábíme v omezeném množství a nabízíme ji jen členům klubu Tanzberg. Proto se tento exkluzivní balíček hodí nejen pro ty, které máte rádi a na kterých vám záleží, ale také jako jedinečný dárek pro Vaše obchodní partnery.

*Aby sýry Madeta byly čerstvé a měly dlouhou trvanlivost, budeme tento balíček kompletovat a zasílat k Vám mezi 12.12. - 20.12. Pokud byste tento balíček potřebovali doručit dříve, napište nám prosím informaci do poznámky, nebo na email: obchod@tanzberg.cz.

V balení naleznete:

Cuvée Maharal 2017 MAGNUM 1,5 l
Nefiltrované víno typu Bordeaux s tmavě rubínovou barvou. Vůně je bohatá s tóny sušených švestek, vanilky, kávy a višní v čokoládě. V mohutné chuti dominuje višňová pecka s hořkou čokoládou. Dochuť je dlouhá s jemným taninem. Víno má dlouhodobý potenciál zrání. V lahvi typu Magnum zraje víno dvakrát pomaleji, než v klasické lahvi o objemu 0,75 litru, potenciál dlouhého zrání je zde proto větší. Lahve jsou číslované a v omezené sérii 60 lahví.

Vinné želé z Frankovky Tanzberg
Překvapí Vás jemná, originální, delikátní chuť a také jedinečná vůně želé, které doplní Váš gurmánský zážitek. Želé je vhodné nejenom k sýrům a paštikám, ale i ke steakům, k výpeku u pečených mas, uzeninám... Tanzberg želé z Frankovky je vyrobeno výhradně z našich hroznů, tedy vína, a je čistě přírodní bez umělých aromat, barviv a konzervantů. Po otevření skladujte v chladu
Hmotnost brutto: 228 g

Jihočeská Zlatá niva 60% 110 g
Tento zrající sýr je charakteristický modrou plísní uvnitř hmoty. Díky vysokému obsahu tuku v sušině má jemnější a krémovitější chuť než klasická Jihočeská niva. Lahodná chuť tohoto sýra vynikne jako delikatesa na každém slavnostním stole ve spojení s přirozenou sladkostí ledových nebo slámových vín s vysokým zbytkovým cukrem. Jihočeská Zlatá niva nese Chráněné zeměpisné označení EU. Splňuje požadavky bezlepkové diety.

Složení:
mléko, jedlá sůl, mlékařské kultury, ušlechtilá plíseň Penicillium roqueforti

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota: 1591 kj / 384 kcal
Tuky: 34 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g
Sacharidy: 0.6 g
- z toho cukry: 0.6 g
Bílkoviny: 19 g
Sůl: 3.7 g
Alergeny:
mléko a výrobky z něj

Kamadet královský sýr 48% 120 g
Kamadet patří na našem trhu ke špičce ve své třídě. Bělavě hebký zvenku, smetanově krémový uvnitř. Milovníci sýrů jistě neodolají a dopřejí si výborný chuťový zážitek. Jestliže chcete někoho, na kom vám opravdu záleží, skutečně pohostit, nabídněte mu tento luxusní sýr. Jeho chuť vyplní vyzrálé bílé víno, jako je Sylvánské, Neuburské, či Chardonnay. Splňuje požadavky bezlepkové diety.

Složení:
mléko, jedlá sůl, mlékařské kultury, ušlechtilá plíseň camembertského typu

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota: 1375 kj / 331 kcal

Tuky: 27 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g
Sacharidy: 1.1 g
- z toho cukry: 1.1 g
Bílkoviny: 21 g
Sůl: 2 g

Alergeny:
mléko a výrobky z něj

Zvolte si variantu:

949,00 Kč