Adventní kalendář VIERTEL

Vánoční nabídka!

Vychutnejte si advent do poslední kapky...

Každý rok si slibujeme, že letošní Vánoce si nebudeme kazit stresem a spěchem... Jednoduše, že si dopřejeme opravdu klidné svátky. Ruku na srdce, komu z nás se to opravdu podaří. Na chvilku se zastavte a odpočítávejte dny do Vánoc společně s námi. Zatímco děti otevřou své okénko s nějakou laskominou, vy si rozděláte to své...

Adventní kalendář obsahuje 23 lahviček viertel z Tanzbergu o obsahu 0,25 l, což je přesně ten jeden váš "bonbonek" třeba k balení vánočních dárků nebo k pečení cukroví. Na Štědrý den jsme pro vás připravili tečku v podobě vinného želé z frankovky. Krásný advent všem. 

V našem kalendáři naleznete dva druhy vín:

Chardonnay 2017, Turold, pozdní sběr, suché
Víno má jemně zlatavou barvu se zelenými odlesky. Aromaticky je velmi intenzivní, ovocné s tóny citrusových plodů, kdoulí a hrušek, to samé naleznete i v chuti, která je harmonická se svěží kyselinou a středně dlouhou dochutí.

Frankovka 2017, Turold, pozdní sběr, suché
Víno má tmavě rubínovou barvu s fialovými odlesky ve skleničce. Aromaticky se projevuje jemnými ostružinovými a černorybízovými tóny. V chuti můžeme najít tóny ostružin, černých třešní a skořice. Díky nazrávání v dubových sudech je tříslovina jemná a víno harmonické.


Vinné želé z Frankovky Tanzberg
Překvapí Vás jemná, originální, delikátní chuť a také jedinečná vůně želé, které doplní Váš gurmánský zážitek. Želé je vhodné nejenom k sýrům a paštikám, ale i ke steakům, k výpeku u pečených mas, uzeninám...
Tanzberg želé z Frankovky je vyrobeno výhradně z našich hroznů, tedy vína, a je čistě přírodní bez umělých aromat, barviv a konzervantů. Po otevření skladujte v chladu.

Hmotnost brutto: 228 g
Složení: víno Frankovka, cukr, pektin
Obsah alkoholu max 3 % obj.
Min. trvanlivost: 12/2023
Vyrobeno v ČR

1 200,00 Kč