5 + Rýňák od Ježíška

Vánoční nabídka!

Lámete si hlavu s dárky pod stromeček? Zahráli jsme si na Ježíška a vybrali jsme pro vás dokonalý degustační set 5 nejoblíbenějších vín, které naši zákazníci nakupovali v tomto roce a k nim jsme přidali do 6. jako dárek - Ryzlink rýnský 2018 zdarma

Set ocení každý milovník vína, ale můžete si jej pořídit také pro sebe a svou rodinu. Díky pestré skladbě, která nezapomíná ani na sekt nebo nealkoholický FRNK pro děti a řidiče si na své přijdou všichni od tatínka po babičku.

V balíčku naleznete:

Sekt Cabernet Sauvignon rose 2013
Barva koroptvího oka s měděnými odlesky. Ve vůni dominuje drobné lesní ovoce s jemným tónem smetany. V chuti se objevuje jahodový kompot, který se v závěru mění na tóny zavařených meruněk. Perlení je jemné, středně dlouhé a velmi bohaté.

Chardonnay 2017 Turold, pozdní sběr, suché
Víno má jemně zlatavou barvu se zelenými odlesky. Aromaticky je velmi intenzivní, ovocné s tóny citrusových plodů a kdoulí. V chuti převládají tóny citrusů a hrušek. Chuť je harmonická se svěží kyselinou a středně dlouhou dochutí. 

Merlot rosé 2020, moravské zemské víno, sladké
Víno má třešňově růžovou barvu. Ve vůni se mísí tóny malin a jahod. V chuti se přímo odráží aromatický profil vůně. Víno je svěží, ovocné se šťavnatou kyselinou a vyšším zbytkovým cukrem.

cuvée MAHARAL 2016, pozdní sběr, RED LABEL
Nefiltrované víno typu Bordeaux s tmavě rubínovou barvou. Vůně je bohatá s tóny sušených švestek, vanilky, kávy a višní v čokoládě. V mohutné chuti dominuje višňová pecka s hořkou čokoládou. Dochuť je dlouhá s jemným taninem. Víno má dlouhodobý potenciál zrání. 

FRNK - nealkoholické frizzante z hroznů Frankovky
Lahodný perlivý hroznový nektar s vůní a chutí po sušených švestkách. Žádná éčka, barviva a jiné "dobroty" - čistě a pouze kvalitní přírodní šťáva z našich hroznů.

Ryzlink rýnský 2018, pozdní sběr, Slunečná, suché - od Ježíška
Barva vína v odstínech zlatavě žluté, žluté. Středně plný typ vína s květinovým až muškátovým aroma připomínající kvetoucí lípu, černý bez. Chuť se se na patře projevuje svěžestí tvořenou citrusovým aroma, které už na konci přechází v tóny, které vznikají ležením vína, jako sušené pomerančová kůra, medovost až petrolejový nádech. 

1 169,00 Kč