DEKANTÉR na víno

Vinařství Tanzberg a umělecký sklář Ricardo Hoineff se představují ve společném projektu HOINEFF for TANZBERG.  Originální dekantér vytvořený výhradně a pouze pro vinařství Tanzberg je unikátní v tom, že jeho koulivý pohyb na stole neustále jemně provzdušňuje víno. Karafa se také skvěle drží v ruce při servírování vína.  Dekantér z řady HOINEFF for TANZBERG vám přináší souhru kvalitního a nadčasového designu a dokonalé funkčnosti. Poskytuje nezapomenutelný zážitek z vína servírovaného z této karafy. ručně foukaný dekantér s ručně broušeným hrdlem číslovaná ručně gravírovaná řada autorem Ricardem Hoineffem určeno pro jednu lahev o objemu 0, 75 l pro užití v domácnosti i profesionálním provozu objem: 1 100 ml; výška: 25 cm NEDOPORUČUJEME mýt v myčce na nádobí

2 500,00 Kč

  Hoineff for Tanzberg

  Vinařství Tanzberg a umělecký sklář Ricardo Hoineff

  se představují ve společném projektu HOINEFF for TANZBERG.

  Originální dekantér vytvořený Ricardem výhradně a pouze pro vinařství Tanzberg je unikátní v tom, že jeho koulivý pohyb na stole neustále jemně provzdušňuje víno. Karafa se také skvěle drží v ruce při servírování vína.

  Dekantér z řady HOINEFF for TANZBERG vám přináší souhru kvalitního a nadčasového designu a dokonalé funkčnosti. Poskytuje nezapomenutelný zážitek z vína servírovaného z této karafy.


  • ručně foukaný dekantér s ručně broušeným hrdlem
  • číslovaná ručně gravírovaná řada autorem Ricardem Hoineffem
  • určeno pro jednu lahev o objemu 0, 75 l
  • pro užití v domácnosti i v profesionálním provozu
  • objem: 1 100 ml; výška: 25 cm
  • NEDOPORUČUJEME mýt v myčce na nádobí